Roborock F25 Ultra
Trenutna cena je enaka najnižji.
Already Sold: 13
Available: 96
Na zalihi! Rok isporuke 1-2 dana.
Primerjaj| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 74,7 × 33,6 × 31,7 cm |
| Dimenzije | 109,6 × 26,5 × 24,6 cm |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Glavna četka | Jednostruka |
| Naziv robne marke | Roborock |
| Brisanje rubova | |
| Usisna snaga | 22.000 Pa |
| Način samočišćenja valjaka | dvostruko rotiranje |
| Temperatura samočišćenja | 90°C |
| Temperatura sušenja | 90°C |
| Vrijeme sušenja | |
| Otkrivanje nečistoće | Da |
| Glasovno upozorenje | Da |
| Upravljanje aplikacijama | Da |
| Volumen spremnika za čistu vodu | |
| Volumen spremnika za prljavu vodu | 720 ml |
| Vrijeme rada | do 60 minut (v Eco / standardnem načinu) |
| Vrijeme punjenja | 4 sata |
| Načini delovanja - sesanje | |
| Zaslon | LED |
| Težina | 5,2 kg |
Oceno in mnenje lahko pustijo samo preverjene stranke, ki so kupile ta izdelek.
















Trenutno še ni nobene ocene in mnenja.