











Ključne značajke
- Snažna usisna snaga 10.000 Pa
- Dvostruki sustav protiv zapetljavanja (glavna i bočna četka)
- Samoprazneća stanica s vrećicom od 2,7 L (do 7 tjedana bez pražnjenja)
- VibraRise 2.0 sonično mokro čišćenje (do 3000 vibracija/min)
- Podizanje mopova do 8 mm za tepihe
- Pametno prepoznavanje tepiha ultrazvučnom tehnologijom
- ReactiveTech izbjegavanje prepreka sa strukturiranim svjetlom
- PreciSense LiDAR navigacija (360° skeniranje)
- Višenivojsko mapiranje
- Precizno planiranje rute za učinkovito čišćenje
Roborock Q10 VF+
Trenutna cena je enaka najnižji.
Already Sold: 92
Available: 400
Zagotovite si rezervne dele predno jih potrebujete:
| Boja | |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| EAN | 6936905902368, 6936905902375 |
| Naziv robne marke | Roborock |
| Mokro čiščenje / brisanje | Da + vibracije |
| Izbjegavanje prepreka | Da |
| Virtualni zid/No-Go zone | Da |
| Mogućnost više tlocrta | Da |
| Čišćenje pojedinih prostorija | Da |
| Automatska prilagodba snage | Da |
| Tip posude za vodu | Jednakomjerno doziranje vode |
| Vibracijsko mokro čišćenje | Da |
| Postavke za tepihe | Inteligentno automatsko dizanje krpe za pranje |
| Usisna snaga | 10.000 Pa |
| Baterija | 5200mAh |
| Glasnost v db | 65 dB |
| Navigacija | LiDAR + Reactive 3D pametno izbjegavanje prepreka |
| Karakteristike | |
| Glasovno upravljanje | Da |
| Samostalna zamjena prljave vode sa čistom | Ne |
| Samostalno pranje krpe | Ne |
| Samostalno sušenje krpe | Ne |
| Samostalno pražnjenje posude za prašinu | Da, na postaji |
| Periv E11 filter | Da |
| Wi-Fi app | Da |
| Doziranje vode | višestupanjsko |
| Prepoznavanje tepiha | Da |
| Podizna glavna četka | Ne |
| Prikaz tepiha u aplikaciji | Da |
| Automatsko punjenje | Da |
| Doseg čiščenja - m2 | Do 280 m² |
| Čas delovanja - min | do 240 min |
| Volumen posude za prašinu | 350 ml |
| Volumen posude za vodu | 240 ml |
| Dimenzije - mm | 353x353x99mm |
| Napredna bočna četka | Ne |
| Extra Edge čišćenje rubova | Ne |
| Glavna četka | Jednostruka |
| Automatsko doziranje sredstva za čišćenje | Ne |
Upute za upotrebu (HR)
(pdf, 641KB)
Upute za uporabu na hrvatskom jeziku
Oceno in mnenje lahko pustijo samo preverjene stranke, ki so kupile ta izdelek.






















Trenutno še ni nobene ocene in mnenja.