







Ključne značajke:
- Šasija AdaptLift™ 3.0 s podizanjem od 8,8 cm (dvostruki pragovi – 4,5 cm + 4,3 cm)
- Najnovije sonično mokro čišćenje Vibrarise 5.0 (4000 vibracija/min)
- 36000 Pa HyperForce® usisna snaga
- Podizni navigacijski sustav RetractSense s aktivnim izbjegavanjem prepreka Reactive AI 3.0 (prepoznavanje više od 300+ objekata)
- FlexiArm™ čišćenje rubova i kutova
- Nova RockDock® stanica sa samočišćenjem vrućom vodom od 100°C i sušenjem toplim zrakom od 55°C
- Mokro čišćenje s vrućom vodom od 60 °C
- SmartPlan™ 3.0 – strategija čišćenja podržana umjetnom inteligencijom
- Prvo u industriji dinamičko čišćenje tepiha do visine 3 cm
- Navigacija s niskim profilom do visine 7,95 cm
- DirTect™ prepoznavanje mrlja uz pomoć umjetne inteligencije
- Glasovno upravljanje „Hello Rocky“
- Prepoznavanje kućnih ljubimaca i video interakcija
- Kompatibilan s Matter protokolom (Siri Shortcuts / Alexa / Google Home)
Roborock Saros 20 Sonic Complete
Trenutna cena je enaka najnižji.| Karakteristike | |
|---|---|
| Navigacija | LiDAR + Reactive 3D pametno izbjegavanje prepreka |
| Mokro čiščenje / brisanje | Da, VibraRise 5.0 |
| Izbjegavanje prepreka | Da, napredno |
| Samostalna zamjena prljave vode sa čistom | Da, na postaji |
| Samostalno pranje krpe | Da, na postaji |
| Samostalno sušenje krpe | Da, na postaji |
| Samostalno pražnjenje posude za prašinu | Da, na postaji |
| Periv E11 filter | Da |
| Wi-Fi app | Da |
| Virtualni zid/No-Go zone | Da |
| Mogućnost više tlocrta | Da |
| Čišćenje pojedinih prostorija | Da |
| Automatska prilagodba snage | Da |
| Tip posude za vodu | Elektroničko doziranje vode |
| Doziranje vode | višestupanjsko |
| Vibracijsko mokro čišćenje | Da |
| Prepoznavanje tepiha | Da |
| Glavna četka | DuoDivide četka |
| Prikaz tepiha u aplikaciji | Da |
| Postavke za tepihe | Inteligentno automatsko dizanje krpe za pranje |
| Automatsko punjenje | Da |
| Glasovno upravljanje | Da |
| Usisna snaga | 36.000 Pa |
| Doseg čiščenja - m2 | do 240 m² |
| Čas delovanja - min | Do 190 min |
| Baterija | 6400 mAh |
| Volumen posude za prašinu | 228 ml |
| Volumen posude za vodu | 70 ml |
| Glasnost v db | 64 dB |
| Dimenzije - mm | 350*353*79.8mm |
| Napredna bočna četka | Da. FlexiArm Arc. |
| Pametni glasovni asistent | Da. Hello Rocky |
| Podizna glavna četka | Da |
| Automatsko doziranje sredstva za čišćenje | Da |
| Extra Edge čišćenje rubova | Da, FlexiArm design krpa |
| Garancija | 24 mjeseca |
Oceno in mnenje lahko pustijo samo preverjene stranke, ki so kupile ta izdelek.



















Trenutno še ni nobene ocene in mnenja.