











Ključne značajke
- Šasija AdaptLift™ 3.0 s podizanjem od 8,8 cm (dvostruki pragovi – 4,5 cm + 4,3 cm)
- 36000 Pa HyperForce® usisna snaga
- Prepoznavanje 300+ objekata s autonomnim sustavom StarSight™ 2.0
- FlexiArm™ čišćenje rubova i kutova
- Nova RockDock® stanica sa samočišćenjem vrućom vodom od 100°C i sušenjem toplim zrakom od 55°C
- Mokro čišćenje s vrućom vodom od 60 °C
- SmartPlan™ 3.0 – strategija čišćenja podržana umjetnom inteligencijom
- Prvo u industriji dinamičko čišćenje tepiha do visine 3 cm
- Navigacija s niskim profilom do visine 7,95 cm
- DirTect™ prepoznavanje mrlja uz pomoć umjetne inteligencije
- Glasovno upravljanje „Hello Rocky“
- Prepoznavanje kućnih ljubimaca i video interakcija
- Kompatibilan s Matter protokolom (Siri Shortcuts / Alexa / Google Home)
Roborock Saros 20
Trenutna cena je enaka najnižji.
Already Sold: 30
Available: 136
Na zalihi! Rok isporuke 1-2 dana.
Zagotovite si rezervne dele predno jih potrebujete:
| Težina | 21,67 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 56 × 46,2 × 43 cm |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Karakteristike | |
| Navigacija | 3D ToF navigiranje |
| Mokro čiščenje / brisanje | Da, dvojna rotacijska krpa |
| Izbjegavanje prepreka | Da, napredno |
| Samostalna zamjena prljave vode sa čistom | Da, na postaji |
| Samostalno pranje krpe | Da, na postaji |
| Samostalno sušenje krpe | Da, na postaji |
| Samostalno pražnjenje posude za prašinu | Da, na postaji |
| Periv E11 filter | Da |
| Wi-Fi app | Da |
| Virtualni zid/No-Go zone | Da |
| Mogućnost više tlocrta | Da |
| Čišćenje pojedinih prostorija | Da |
| Automatska prilagodba snage | Da |
| Tip posude za vodu | Elektroničko doziranje vode |
| Doziranje vode | višestupanjsko |
| Vibracijsko mokro čišćenje | Rotacijske krpe |
| Prepoznavanje tepiha | Da |
| Glavna četka | DuoDivide četka |
| Prikaz tepiha u aplikaciji | Da |
| Postavke za tepihe | Odlaganje krp na postaji |
| Automatsko punjenje | Da |
| Glasovno upravljanje | Da |
| Usisna snaga | 36.000 Pa |
| Doseg čiščenja - m2 | do 224 m² |
| Čas delovanja - min | do 200 min |
| Baterija | 6400 mAh |
| Volumen posude za prašinu | 259 ml |
| Volumen posude za vodu | 69 ml |
| Glasnost v db | 63 dB |
| Dimenzije - mm | 350*353*79.8mm |
| Napredna bočna četka | Da. FlexiArm Arc. |
| Pametni glasovni asistent | Da. Hello Rocky |
| Podizna glavna četka | Da |
| Automatsko doziranje sredstva za čišćenje | Da |
| Extra Edge čišćenje rubova | Da, FlexiArm design krpa |
Upute za uporabu (HR)
(pdf, 726KB)
Upute za uporabu na hrvatskom jeziku
Oceno in mnenje lahko pustijo samo preverjene stranke, ki so kupile ta izdelek.






















Trenutno še ni nobene ocene in mnenja.