




- Snaga usisavanja 18.500 Pa: osigurava učinkovito uklanjanje prašine, sitnih čestica i nečistoća sa svih vrsta podova
- Reactive Tech prepoznavanje prepreka: inteligentna detekcija i izbjegavanje prepreka za neometano čišćenje
- Pranje krpe vrućom vodom: poboljšana higijena i učinkovitije uklanjanje tvrdokorne prljavštine
- Dvostruki sustav protiv zapetljavanja: smanjuje namotavanje kose i dlaka te olakšava održavanje
- FlexiArm rubno mokro čišćenje: precizno čišćenje rubova i teško dostupnih mjesta
- Jednostavno upravljanje putem aplikacije: praktična kontrola, prilagodba postavki i daljinsko upravljanje čišćenjem
Roborock Qrevo C Pro
Trenutna cena je enaka najnižji.
Already Sold: 73
Available: 35
Zagotovite si rezervne dele predno jih potrebujete:
1 × Rotacijska krpa za mokro čišćenje za Qrevo, Qrevo S, Qrevo 5AE, Qrevo C Pro
Na zalihi! Rok isporuke 1-2 dana.
24,90 €
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|---|
| Baterija | 5200mAh |
| Naziv robne marke | Roborock |
| Dimenzije - mm | 350x353x96.5mm |
| Čas delovanja - min | do 180 min |
| Doseg čiščenja - m2 | do 260m2 |
| Glasovno upravljanje | Da |
| Glavna četka | DuoDivide četka |
| Izbjegavanje prepreka | Da, napredno |
| Doziranje vode | višestupanjsko |
| Postavke za tepihe | Inteligentno automatsko dizanje krpe za pranje |
| Mokro čiščenje / brisanje | Da, dvojna rotacijska krpa |
| Volumen posude za prašinu | 325 ml |
| Volumen posude za vodu | 80 ml |
| Samostalno pražnjenje posude za prašinu | Da, na postaji |
| Samostalno pranje krpe | Da, na postaji |
| Automatska prilagodba snage | Da |
| Samostalno sušenje krpe | Da, na postaji |
| Usisna snaga | 18.500 Pa |
| Tip posude za vodu | Elektroničko doziranje vode |
| Mogućnost više tlocrta | Da |
| Vibracijsko mokro čišćenje | Rotacijske krpe |
| Virtualni zid/No-Go zone | Da |
| Prepoznavanje tepiha | Da |
| Karakteristike | |
| Navigacija | LiDAR + Reactive Tech |
| Čišćenje pojedinih prostorija | Da |
| Periv E11 filter | Da |
| Wi-Fi app | Da |
| Prikaz tepiha u aplikaciji | Da |
| Automatsko punjenje | Da |
| Samostalna zamjena prljave vode sa čistom | Da, na postaji |
| Napredna bočna četka | Da. FlexiArm Design. |
| Pametni glasovni asistent | Da. Hello Rocky |
| Automatsko doziranje sredstva za čišćenje | Da |
| Extra Edge čišćenje rubova | Da, FlexiArm design krpa |
| Podizna glavna četka | Da |
| Boja |
Upute za uporabu (HR)
(pdf, 583KB)
Upute za uporabu na hrvatskom jeziku
Oceno in mnenje lahko pustijo samo preverjene stranke, ki so kupile ta izdelek.














Trenutno še ni nobene ocene in mnenja.